ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

powered by Agones.gr - livescore

Πέμπτη 7 Οκτωβρίου 2010

ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΣΥΚΕΩΝ

Με σκορ 4-0 ηττήθηκε ο Αχιλλέας Συκεών στον Παλαμά από τον Ατρόμητο, σε ένα παιχνίδι που οι Μυρμιδόνες παρατάχθηκαν με πολλές απουσίες αφού απουσίαζαν επτά (7) ποδοσφαιριστές που αγωνίζονται στο βασικό σχήμα της ομάδας. Παρόλα αυτά ο κόουτς των φιλοξενούμενων Δημήτρης Τσιώρας έμεινε ευχαριστημένος από την εμφάνιση των νεαρών ποδοσφαιριστών που έλαβαν μέρος στον αγώνα ειδικά στο πρώτο ημίχρονο που το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο.
Στα άλλα παιχνίδια του ομίλου, Μαυραϊκή και Αετός Αγίων Θεοδώρων έκαναν το απόλυτο των νικών 3/3 και οδηγούν την βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Β' Ερασιτεχνικής. Ο Αετός βέβαια βρίσκετε στη 2η θέση της βαθμολογίας αφού κουβαλάει τους -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο, ωστόσο, πέτυχε το σκορ της αγωνιστικής αφού συνέτριψε με 8-1 τον ΠΑΣ.